BİTCOİN PRO GERÇEKTEN İŞE YARIYOR MU?

- 15:30
Yazar: Canan Gümüş

Çevrimiçi editörlerimizden biri olan Mustafa Uşak, kendi parasını riske atmaya ve Bitcoin Pro’yu denemeye gönüllü oldu.

Ailesini tek başına geçindiren Mustafa’nın eşi geçen yıl işten çıkarıldı. Mustafa 2 çocuk babası ve 53 yaşında. Finansal olarak zor durumda olan Mustafa ve ailesi yeni yatırım olanaklarını değerlendirmek ve kendine bir çıkış yolu aramak için bu tarz platformların faydalı olabileceğine inananlardan. Mustafa ailesi için çok fazla fedakarlıklarda bulunmuş fakat gene de omuzlarında ki yükün artık kaldıramayacağı noktalara geldiğini belirtiyor. Araştırmaları sonucunda Bitcoin PRO sistemini test etmeye karar veren Mustafa, araştırmasının ve ilk tecrübelerinin sonuçlarını bizimle paylaştı.

“Aslında çok fazla kişiden bu tarz sistemleri duymuştum. Bizde internet sitemizde bu tarz platformlar ile servet elde eden insanların haberlerini sık sık paylaşmaktayız. Her ne kadar haber sektörünün içinde olsam da insan kendisi tecrübe etmeden bir türlü güvenemiyor. Ailem için ve kendim için standartlarımı yükseltmek ve maddi durumumu iyileştirmek zorundaydım.

Netice de bende Bitcoin PRO platformunu denemeye ve kendim tecrübe etmeye karar verdim. Birkaç tane tanıtım videosu izledim ve en sonunda kaydımı yaptırdım. Videolar gerçekten de çok motive ediciydi ve insanı yatırım yapmaya teşvik ediyordu. Tüm endişelerimi bir kenara bırakıo kayıt yaptırdıktan sonra profesyonel ekiplerden bir telefon aldım. Tüm sorularımı bıkmadan usanmadan cevapladılar ve daha sistemi aktif olarak kullanmadan aslında baya rahatlamıştım.

Hayatımı değiştiren adımları aslında tam da o anda attığımı çok daha sonraları fark ettim.

Bunun içinde bana yardımcı olan uzman arkadaşa sanırım burdan bir teşekkür etsem hakkını vermiş olurum. Platforma erişim sağladıktan sonra minumum başlangıç tutarı olan 300 doları yatırarak işlemlerime başladım. Aslında bu her ay bizim ekstra ihtiyaç dışı harcamalarımıza ayırdığımız bütçeyle eş değer bir miktardı bu yüzden sanırım kimsenin hakkını riske atmadım diyebiliriz. Bitcoin PRO sistemi bir kripto para birimi otomatik işlem platformudur. Yazılım, kripto para birimlerinin tam olarak ne zaman yukarı çıkacağını ve aşağı ineceğini tahmin etmek için gelişmiş yapay zekâ algoritmaları ve makine öğrenimini kullanıyor.

<<<Bitcoin PRO’nun EŞSİZ AL-SAT ROBOTUNU ŞİMDİ DENEYİN!>>>

MUSTAFA’NIN BU SİSTEM İLE EŞ ZAMANLI SONUÇLARI

300 doları yatırdıktan 1 saat sonra, yazılım benim için kişisel alım satım yapmaya başladı. Aslında bu işe başlarken kesin tüm paramı kaybedeceğim ve pişman olacağımı düşünüyordum. Ama hayat sürprizlerle dolu. İlk işlemim çok kısa sürede tamamlanmış ve 375 TL bir kazanç ile sonuçlanmıştı bile.

Yazılımın benim için alım satıma devam etmesine izin verdim ve yakından izledim. Bir sonraki işlem daha da karlıydı! 683 TL. Bir sonraki işlem 902 TL daha kar bıraktı. Ve bunların hepsi yarım saatten daha az bir sürede oldu! Kısa süre içerisinde kazancım da arttıkça kendime güvenim arttı ve yatırımlarımı işleme almaya devam ettim.

Bitcoin Al-Sat Teknolojisi

Paylaşılan haberlerde insanların bu sistemden neden bu kadar heyecanla bahsettiklerini daha iyi anlıyorum. İnsanın ruh halini değiştiren ve hayatında büyük değişimlere kapı açan bir olanak sistemi bu. Günün sonunda kar oranları diğer tüm sistemlere göre daha yüksek olan bir platform. Elde ettiğim kazanç karşısında tüm gece heyecandan uyuyamadığımı şu an hala çok net hatırlıyorum. Aslında kazanç sağladıkça içimde kalan son tereddüt dolu fikirlerin de yavaş yavaş azaldığını hatta ortadan kalktığını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Bu tarz işlemler aslında inişli çıkışlıdır. Kazandığınız kadar kaybetme riskide her zaman masada. Benimde herkes gibi kayıplarım oldu. Platformun sağladığı online destek ve tecrübe ile bunları minimuma çekmeyi başardık. Ama hiç olmadı dersem yalan söylemiş olurum. Normalde internet sitesinde ki işimden kazandığımın çok daha fazlasını çok daha kısa bir sürede kazanmıştım ama garantici biriyimdir o yüzden aynı zamanda iş yerine gitmeye ve çalışmaya da devam ettim. Hem ekstra kazanca kim hayır diyebilir ki.

Haftanın sonuna gelindiğinde, toplamda 26,356 TL kazanmıştım. 6,500 TL çektim ve kalanı tekrar yatırdım. Bu gerçekten oluyor muydu!”

“Asıl şok banka hesabımda parayı gördüğümde yaşandı.”

İnternet sitelerinde bu tarz haberler ve bu platformları kullanan insanların kendi tecrübelerini paylaştığı haberler yazılar söyleşiler olmasa belki bende bu platformu denemeyebilirdim. Hatta hiç bilgi sahibi bile olamayabilirdim.

BİTCOİN PRO’ya NASIL BAŞLAYABİLİRİM?

Başlamak için, yalnızca internet erişimi olan bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza veya tabletinize ihtiyacınız olacak. Bir bilgisayarı nasıl kullanacağınızı bilmek ve internette gezinmek dışında özel bir beceriye ihtiyacınız yok. Herhangi bir teknoloji veya kripto para birimi deneyimine ihtiyacınız yok, çünkü yazılım ve kişisel yatırımcınız kar elde etmenizi garanti ediyor ve size profesyonel destek sağlıyor. Bu programın bir başka özelliği de zamanı kendinize göre ayarlayabilmeniz. Haftada 5 saat ya da haftada 50 saat bu size bağlı. İstediğiniz zaman otomatik alım satım yazılımını başlatmanız yeterli ve istediğiniz zaman da duraklatabilirsiniz.

<<<Bitcoin PRO’yla siz de kazanmak istiyorsanız TIKLAYIN KAYDOLUN!>>>

Siz de başarı hikayenizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Demet Yılmaz

Şimdiye kadar yaklaşık 20.000$ kara geçtim :)

Beğen Yanıtla 2 hafta önce

Cenk Özkesen

Bu haberi daha önce de okumuştum ben de başlamayı düşünüyorum.

Beğen Yanıtla 2 hafta önce

Murat Yetmez

Ben de kayıt oldum, siz ne kadar yatırdınız?

Beğen Yanıtla 2 hafta önce

Ceren Aksoy

Nasıl kayıt olabilirim, yardımcı olur musunuz?

Beğen Yanıtla 2 hafta önce

Kenan Demirel

Ben 300le başladım şuan 30 bin cepte, gerçekten harika bir sistem

Beğen Yanıtla 2 hafta önce

Mehmet Can Arslan

Inanılmaz bir şey

Beğen Yanıtla 1 ay önce